Jeżeli coś nie ma ceny, nie ma również wartości Albert Einstein

Podążając za tą myślą Agencja Reklamowa Kamelot z Zawiercia pragnie Państwu w jednym miejscu zaprezentować swoją podstawową ofertę produktów reklamowych oraz usług marketingowych z naciskiem na ich oczekiwaną wartość końcową.

 

Reklama drukowanaReklama drukowana Reklama zewnetrznaReklama zewnetrzna Gadżety reklamoweGadżety reklamowe
Reklama w InternecieReklama w Internecie Grafika reklamowaGrafika reklamowa tumblr_staticReklama grawerowana
Odzież reklamowaOdzież reklamowa Akcesoria reklamoweAkcesoria reklamowe Kolportaz reklamowyKolportaz reklamowy

 

Witryna Cennik.Kamelot.pl ma na celu uświadomić Państwu często niedoszacowaną i odrzucaną na dalszy plan wartość marketingu w Państwa firmie. Promocja Państwa firmy jest niezbędna to nie ulega wątpliwości. Promować się trzeba stale i rozsądnie używając do tego możliwie najlepszych narzędzi marketingowych. Promocja po pierwsze powinna być przemyślana, dokładnie zaplanowana i ściśle dopasowana do Państwa możliwości finansowych oraz obecnej pozycji rynkowej. Po drugie, promocja zawsze powinna odbywać się na wielu wzajemnie uzupełniających się poziomach.

Żeby zaistnieć w świadomości Klientów trzeba czegoś więcej niż pieniędzy! Pomysł i plan działania to podstawowe narzędzia dla twórczego i skutecznego marketingu to wartość, której nie da się przeliczyć na złotówki!

Witryna cennik to małe vademecum reklamowe dla firm, które chcą zaskoczyć swoich Kontrahentów i Klientów oraz poszukują oryginalnych pomysłów na autopromocję niskobudżetową. Jest inspiracją dla firm, które lubią eksperymentować z własnym wizerunkiem, chcą spróbować czegoś nowego lub po prostu chcą nas sprawdzić!

Oprócz gotowych produktów reklamowych (poligrafia, druk wielkoformatowy, gadżety, akcesoria, pozycjonowanie, hosting, strony www, ubrania, grafika, kolportaż, copywriting) przygotowaliśmy dla Państwa wypróbowane i chętnie wybierane przez firmy gotowe pakiety produktów i usług reklamowych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy również do śledzenia naszych promocji na naszym profilu na Facebooku oraz bezpośrednio w naszym Sklepie internetowym.

Jesteśmy świadomi tego, iż liczby i słowa nie zawsze mogą Państwu w pełni oddać prezentowane na tej witrynie produkty i usługi reklamowe. Dlatego zachęcamy do odwiedzania przygotowanego specjalnie dla Państwa PORTFOLIO  z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Bardziej wnikliwych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym informatorem produktowym prezentowanym w dwóch formach: gotowych ofert w formie plików PDF oraz Informatora Reklamowego on-line.

Służymy radą i pomocą w dopasowaniu kampanii promocyjnej do realnych potrzeb Państwa firmy! Dla nowo powstałych firm oferujemy kompleksową pomoc w profesjonalnym budowaniu marki od podstaw. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zaplanuj swoją promocję z profesjonalistami! Poznaj nową wartość Twojej firmy!